O nás

Úvod O nás

 

je dynamicky se rozvíjející obchodní společnost a jedním z předních prodejců koupelnových radiátorů, designových otopných těles, konvektorů, podlahových konvektorů a deskových radiátorů. Firma se opírá o dlouhodobé zkušenosti svých obchodních partneru a o pečlivé sledování a vyhodnocování vývoje na trhu s topnými tělesy. Spolupracujeme s těmi největšími výrobci designových radiátorů a dohlížíme tak na kvalitu a prestiž prodávaných topných těles.

 

.

 

Základem úspěšného rozvoje firmy je úzká spolupráce s našimi partnery.

Nejen díky kvalitě výrobků, ale také pomocí propracovanému logistickému systému zajišťujeme pro naše zákazníky 100% servis v optimálním časovém horizontu.


 

 Nabízíme designové radiátory vybraných a předních světových výrobců jako je:

 

 

isan

Značka ISAN reprezentuje tradičního dodavatele s více než 50 lety zkušeností, který svým klientům dodává bohatý sortiment koupelnových radiátorů, sálavých konvektorů, konvektorů s lamelovým výměníkem a lamelových radiátorů, podlahových konvektorů, článkových radiátorů a radiátorů z žebrových trubek. Špičkové, moderní technologické postupy a progresivní myšlení jsou zárukou technických i designových parametrů té nejvyšší kvality.

 

PMH

Od roku 1999 firma P.M.H. vyrábí koupelnové radiátory, které jsou v současnosti kromě České republiky exportovány do ostatních zemí EU a Kanady. Společnost klade důraz na kvalitu výroby a export svých radiátorů.

    

PMH

Pohodlí a svěžest. Společnost KERMI dodává obojí s mimořádnou kompetentností. Díky know-how a více než 40 rokům zkušeností. Maximální kvalita má ve společnosti absolutní prioritu. Vysoké nároky na kvalitu se zřetelně projevují i v designu. Design, který drží krok s dobou.


PMH

Terma je polský výrobce koupelnových a designových radiátorů, elektrických topných prvků, technologických nástrojů a rehabilitačních zařízení.Společnost má více než 25leté zkušenosti s prodejem nejen v Polsku, ale také ve více než 40 zemích na 4 kontinentech.Terma nabízí širokou škálu funkčních a inovativních designových radiátorů a sušáků. Vyrábí také topné prvky, které zaručují vysoký tepelný komfort po celý rok.


PMH

Od svého založení v roce 1962 prožívá firma Jaga neustálý růst. Firma Jaga nenechává nic mimo svou pozornost, aby zlepšila kvalitu a ještě lépe vyhověla požadavkům trhu. Za tímto účelem disponuje podnik vlastním výzkumným a vývojovým oddělením. Vedle úsilí o vzhled výrobků hraje snaha o kvalitu ústřední roli v podnikové strategii firmy Jaga. Od prvního návrhu výrobku až k jeho dodávce se každý stejnou měrou snaží splnit očekávání zákazníka. 


PMH

Výrobou designových radiátorů, vhodných do koupelen i interiérů, se CORDIVARI DESIGN zabývá již 18 let. Nová koncepce exkluzivních otopných těles Cordivari objevuje nečekané možnosti a dává této součásti vybavení místnosti nový rozměr. Umělecká plastika radiátorů, která zahřeje, se může stát nejen součástí stylového řešení celého interiéru, ale jeho určujícím faktorem.


 

 

 

 

Špičkové, moderní technologické postupy a progresivní myšlení jsou zárukou technických i designových parametrů té nejvyšší kvality.

Naším prvořadým cílem je spokojenost zákazníka. 

Kvalita a inovace, péče o zákazníka a dokonalý servis, pokrokové myšlení v souladu s přírodou - to je filozofie podnikání námi nabízených výrobců.

 

Terma je polský výrobce koupelnových a designových radiátorů, elektrických topných prvků, technologických nástrojů a rehabilitačních zařízení.
Společnost má více než 25leté zkušenosti s prodejem nejen v Polsku, ale také ve více než 40 zemích na 4 kontinentech.
Terma Sp. z o.o. byla založena v roce 1990 jako Terma E. Brylowski. Od počátku  byli výrobcem designových radiátorů a žaluzií.
V roce 1995 založili novou společnost - Terma - Trade Sp. z o.o. 
V průběhu let Terma - Trade výrazně rozšířila svou nabídku na polských i evropských trzích o topné prvky a další příslušenství, což vedlo k růstu tržeb a zvýšenému počtu věrných zákazníků.V roce 2003 se obě společnosti, Terma E. Brylowski a Terma - Trade, sloučily do jedné společnosti - Terma Technologie Sp. z o.o.
Terma nabízí širokou škálu funkčních a inovativních designových radiátorů a sušáků. Vyrábí také topné prvky, které zaručují vysoký tepelný komfort po celý rok.
Výrobce vyvinul také speciální techniku sestavení svislých a horizontálních kolektorů, ve kterých jsou trubkové spoje neviditelné.
Na veškerá otopná tělesa je garance záruky 8 let..
Copyright 2016 - 2018 © designove-radiatory